וִידֵאוֹ: לוח התחרויות האזורי, 10-12 בספטמבר
2024 מְחַבֵּר: Nicholas Abramson | [email protected]. שונה לאחרונה: 2024-02-10 23:07
- אנדלוסיה, שבת 11:
אליפות אנדורו אנדלוסית: III אנדורו-סיודאד דה רונדה מקורה (מאלגה)
- אנדלוסיה, יום ראשון 12:
מוטוקרוס ללא ניקוד: גביע פרובינציאלי של מוטוקרוס VI Test Motocross Diputación וגביע Córdoba El Carpio (Córdoba)
- אראגון, שבת 11:
- מוטוקרוס ללא ניקוד: ראלי וילה דה פואנטס דה אברו 300 TT (סרגוסה)
- אליפות אראגון TT ראלי: ראלי וילה דה פואנטס דה אברו 300 TT (סרגוסה)
- אסטוריאס, יום ראשון 12:
אליפות מוטוקרוס אסטוריה: Peón (אסטוריאס)
- האיים הבלאריים, שבת 11:
אופנועים ללא ניקוד: סון הוגו (מיורקה)
- האיים הבלאריים, יום ראשון 12:
- אליפות קרוס קאנטרי בלארית: סאלוד-אריאני (מיורקה)
- אליפות מינימוטו בלארית: Son Moix (מיורקה)
- קסטיליה אי לאון, שבת 11:
אליפות אנדורו מקורה של לאונס קסטיליה: מוזרבז (סלמנקה)
- קסטיליה אי לאון, יום ראשון 12:
אליפות הסופרקרוס הקסטיליאנית: אולמדו (ואלאדוליד)
- קטלוניה, שבת 11:
- אליפות ראלי TT קטלונית: ראלי וילה דה פואנטס דה אברו TT (סרגוסה)
- משפט ללא ניקוד: משפט IX של ג'ואנטס (גירונה)
- קטלוניה, יום ראשון 12:
- אליפות מוטוקרוס קטלאנית: Motocros Consell Comarcal del Bergueda (MX1-MX Sots19-MX85-Iniciacio) (ברצלונה)
- אליפות Pujades Asfalt הקטלונית: V Pujada Marganell Can Massana (ברצלונה)
- משפט ללא ניקוד: משפט Castelloli Mc Igualada (ברצלונה)
- Terra Resistance ללא ניקוד: Terra Memorial Santi Piella Resistance (ברצלונה)
- משפט ללא ניקוד: משפט I של פורט דה לה סלבה (גירונה)
- גליציה, יום ראשון 12:
אליפות ניסוי גליציה: Entrimo (Orense)
- נווארה, שבת 11:
אליפות המהירות של נווארה: לוס ארקוס (נבורה)
- ולנסיה, שבת 11:
אליפות מהירות ולנסיה: ליגת הבין-אסכולות של מיורקה (III) (מיורקה)
- ולנסיה, יום ראשון 12:
- אליפות מוטוקרוס ולנסיה: XVIII Motocross de Traiguera (Castellón)
- אליפות נסיון ולנסיה: משפט -אלס ננוס- דה מונקדה (ולנסיה)
- אליפות נסיון ולנסיה: משפט מונקדה קלאסיק (ולנסיה)
- קלאסיקות ללא ניקוד: תחרות אופנועים קלאסיים IV Matinal במליאנה (ולנסיה)
- ארץ הבאסקים, שבת 11:
- אליפות סופרמוטארד הבאסקית: אבדיניו (ויזקאיה)
- אליפות מוטוקרוס הבאסקית: ארינו (ויזקאיה)
מוּמלָץ:
לוח התחרויות האזורי, 30 בספטמבר עד 2 באוקטובר
לוח תחרויות אזוריות לשבוע שבין ה-30 בספטמבר ל-2 באוקטובר 2011
לוח התחרויות האזורי, 23-25 בספטמבר
לוח תחרויות אזוריות לשבוע שבין 23 ל-25 בספטמבר 2011
לוח התחרויות האזורי, 16-18 בספטמבר
לוח תחרויות אזוריות לשבוע שבין 16 ל-18 בספטמבר 2011
לוח התחרויות האזורי, 2-4 בספטמבר
אנדלוסיה, שבת 3: מינימוטו לא מבקיע: אני מרוץ ליגת הבינ-סקול גרנדה (גרנדה) אליפות אנדלוסיה של מינימוטו: אטרפה (גרנדה) אנדלוסיה,
לוח התחרויות האזורי, 24-26 בספטמבר
אראגון, יום ראשון 26: אליפות אראגונה מוטוקרוס: זורה מוטוקרוס (MX1, MX2, הבטחות, אלווינס, ותיקים, קלאסיקות) (סרגוסה) האיים הבלאריים, יום ראשון